SLUŽBY

Odborné poradenstvo  Nie vždy má zákazník dostatok informácií a znalostí aby si vedel vybrať vhodnú podlahu, zárubne či vstavanú skriňu. Reklamné letáky a výhodné zľavy u predajcov tej ktorej značky zvyčajne nie sú to optimálne riešenie, nehovoriac o pravdivosti / úplnosti poskytovaných informácií. Naša spoločnosť nieje predajcom, snažíme sa objektívne hodnotiť a porovnávať produkty rôznych značiek dostupných na našom trhu a nájsť optimálne riešenie (kompromis medzi cenou a kvalitou) pre každého klienta individuálne.

Obhliadka a presné zameranie  Veľmi dôležité pre nákup / montáž je zistiť skutočný stav a presne zamerať či už podlahu, stavebný otvor alebo steny objektu. Veľmi často sa stáva, že podlaha nie je vhodná pre pokládku plávajúcej podlahy (nerovnosť podlahy, plesne, nedostatočne čistý / tvrdý povrch, ….). V takýchto prípadoch je nutné podlahu upravovať a cena za prípravu podkladu može presiahnuť cenu podlahy. Ak sa podklad neupraví dochádza k výraznému zníženiu životnosti podlahy.
Podobne je to s nerovnosťou stien. Je lepšie a lacnejšie o nerovnosti vedieť a kalkulovať s ňou pred objednaním dverí / vstavanej skrine, ako prispôsobovať výrobok pri montáži.

Cenová ponuka a grafický návrh  Naše ceny sú kalkulované individuálne pre každého klienta / zákazku. Čím presnejšie klient špecifikuje svoje požiadavky, tým presnejšie vieme vykalkulovať cenovú ponuku. V prípade, ak klient nie je spokojný s našou cenovou ponukou spoločne hľadáme riešenie – zníženie ceny s vysvetlením slabých stránok nového riešenia.
Nesnažíme sa byť najlacnejší (nižšia cena na úkor kvality) – našim cieľom je spokojný klient (žiadne reklamácie).
V prípade ak je to potrebné / nutné vieme pre klienta vyhotoviť grafický návrh – 3D vizualizáciu.

Nákup, výroba a dodávka  Pre našich klietov zabezpečujeme komplexné služby. V prípade ak sa klient rozhodne pre našu ponuku, zabezpečujeme nákup, prípadne výrobu podľa jeho požiadaviek. V dohodnutom termíne zabezpečíme dodávku na miesto určenia a vykonáme odbornú montáž.

Záručný a pozáručný servis  Montážou naše služby nekončia. Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky nami zrealizované montáže.

realizácie Vašich snov